מוצרי קידום מכירות

 
אריזות ומארזים מעוצבים אינם רק כלי קיבול. הם גם הפנים הראשונות של המוצר שלכם שהלקוח פוגש. אנחנו בז. לחוביץ בונים מיתוג באמצעות מוצרי קידום מכירות עבורך ויוצרים מארז שהוא כלי שיווקי ראשון במעלה.
 

ז. לחוביץ - מוצרי קידום מכירות

 
בחברת ז. לחוביץ, קטגוריית קד"מ מהווה חלק נכבד מייצור האריזות השונות בזירה השיווקית.
הקטגוריה של מוצרי קידום מכירות מציעה למעשה קשת רחבה של פתרונות חכמים ושל מוצרים מעוצבים לשיווק בנקודות המכירה השונות: סטנדים ריצפתיים, מוצרי תצוגה להעמדה על השולחן או המדף, שלטים, כובשי מדף, מארזים חכמים ועוד.
 
מוצרי קידום מכירות, ובכללם אריזות מעוצבות, הינם כלים שיווקיים הפועלים בעצימות גבוהה. הם משמשים ככלים לביטוי רעיונות ייחודיים בעיתוי ספציפי ונקודתי (מבצע או אחר) וכעזר להעברת מסרים שיווקיים ותמיכה במותג, במוצר או בקמפיין. אין דוגמה טובה מהם לאמירה: המדיום הוא המסר.
 

קטלוג מוצרי קידום מכירות

 
אריזה ל-CD קטןאריזה ל-CD קטן
אוגדן למשחק HOTאוגדן למשחק HOT
קידום מכירות - תיבת הגרלהקידום מכירות - תיבת הגרלה
אריזה לתחתונים מיוחדיםאריזה לתחתונים מיוחדים
סטריפ סבונים דאבסטריפ סבונים דאב
כובש מדף תנובהכובש מדף תנובה
מארז גלויות שרותי בריאות כלליתמארז גלויות שרותי בריאות כללית
מזוודה לבקבוק ייןמזוודה לבקבוק יין
מובייל - מוצרי קידום מכירותמובייל - מוצרי קידום מכירות
מנשא ל-2 בקבוקיי קורונהמנשא ל-2 בקבוקיי קורונה
מוצרי קידום מכירות ומתנות ללקוחות בנק מזרחי פתוחמוצרי קידום מכירות ומתנות ללקוחות בנק מזרחי פתוח
מוצרי קידום מכירות - בנק מזרחימוצרי קידום מכירות - בנק מזרחי
ערכת התחברות בנק הפועליםערכת התחברות בנק הפועלים
פח למיחזור טיונריםפח למיחזור טיונרים
קד"מ באמצעות קוביות משחקקד"מ באמצעות קוביות משחק
קידום מכירות באמצעות קוביות משחקקידום מכירות באמצעות קוביות משחק
קוביית משחק פתוחהקוביית משחק פתוחה
מוצרי קידום מכירות - מעמד שולחני לפתקיםמוצרי קידום מכירות - מעמד שולחני לפתקים
 
להזמנות ולבירורים חייגו עכשיו:
03-5503446
 
קטגוריית מוצרי קידום מכירות היא קטגוריה דינאמית, המתחדשת ללא הרף ומאמצת טרנדים ומגמות רעננות. הטרנד הסביבתי, לדוגמא, נמצא בראש מעיינה של חברת ז. לחוביץ. על כן עמלנו על שדרוג מערך הייצור של החברה עבור קידום מוצרים ידידותיים לסביבה, שבייצורם נעשה שימוש בקרטון מנייר ממוחזר.
 
האם העסק שלכם זקוק למוצרי קידום מכירות? בוודאי שכן!
קידום מכירות באמצעות שיווק ותצוגה בתוך אריזות מעוצבות וחכמות, המבליטות את שם בית העסק והמוצר בצורה מושכת עין, היינן פתרון מצוין לעסקים גדולים וקטנים כאחד. כי לא רק איכות המוצר חשובה, אלא גם הצורה בה הוא מוצג ונארז, שעמה נפגש מבטו הראשון של הלקוח.
 

הגדלת מכירות באמצעות מוצרי קידום מכירות

 
אחד האתגרים הניצבים בפני כל יצרן או משווק באשר הוא, אם מדובר בבעלים של מסעדה סינית, מוכר נעליים או יצרן של מוצרי קוסמטיקה, הוא כיצד להגדיל את מעגל הלקוחות באופן מתמיד תוך העמקת וייצוב הקשר עם הלקוחות הקיימים. מן הסתם קיים מגוון רחב של פתרונות ויותר ממענה אחד לאתגר המורכב הזה, אך הדרך הבסיסית ביותר ולמעשה מחויבת המציאות בימינו, קשורה במוצרים לקידום מכירות.
 

מוצרי קד"מ - איך זה עובד?

 
להלן כמה דרכים שבהן מוצרי קידום מכירות יאפשרו לכם להגדיל את המכירות שלכם:
 
  • משאירים את המוצר במודעות – רוב המוצרים המשמשים לקידום מכירות הם מוצרים שאיש לא ימהר להיפטר מהם. הכוונה היא, למשל, ללוחות שנה מעוצבים, פתקי post-it ממותגים, מעמד למשקפיים לרכב או למשרד ועוד. ככל שהמוצר שימושי יותר וממותג יותר, כך הלקוח יישאר חשוף למותג או למוצר הרלוונטי במשך זמן רב יותר, יתרגל אליו ויזהה אותו במדפים בקלות רבה יותר.

  • חשיפה לקהל לקוחות רחב יותר – גם עוברים ושבים שבאופן עקרוני לא מתעניינים במיוחד במוצר, לא יוכלו לסרב לדוגמית חינם או למוצר קידום מכירות שהינו שימושי, משעשע או מועיל בצורה כזו או אחרת. לכן, באמצעות מוצרים לקידום מכירות ניתן להגדיל את מעגל הלקוחות וליצור עניין גם בלקוחות שלא היו טורחים לברר פרטים בנוגע למוצר מיוזמתם.

  • חיזוק ערך המותג – באמצעות מוצרים ממותגים ניתן לחזק את ערך המותג ולבסס את מעמדו בעיני הקהל הרחב. ככל שהחשיפה תהיה רבה יותר, כך המותג ייצרב בתודעתם של כמה שיותר אנשים. זוהי, למשל, הסיבה שבגינה מסעדות המספקות שירותי משלוחים משקיעות כל כך הרבה משאבים בעיצוב כלי ההגשה או שקיות המשלוח.
 
חברת ז.לחוביץ מתמחה בייצור אריזות מעוצבות, סטנדים חכמים ומגוון מוצרים לקידום מכירות.

לקבלת פרטים נוספים על מוצרי קידום מכירות אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת ז. לחוביץ בטלפון מספר  03-5503446.